pobicie sulecin

i

Autor: foto. lubuska policja

Sulęcin: Pobili mężczynę dla zabawy

2021-01-27 13:44

Dla kaprysu brutalnie pobili mężczyznę. Dwóch 25-latków zatrzymała sulęcińska policja po tym jak na jednej ze stacji benzynowych bez powodu zaatakowali kierowcę. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. Obu sprawcom grożą wysokie kary.

Do zajścia doszło 20 stycznia. Do tankującego paliwo mężczyzny podeszły dwie osoby i zaczęły go bić. Po czym jak gdyby nigdy nic poszły zrobić zakupy. Policję zaalarmował pracownik stacji i poszkodowany. Po kilku minutach mundurowi zjawili się na miejscu. Jednego z mężczyzn obezwładnili w sklepie. Drugi ukrył się w samochodzie, twierdził, że nie miał nic wspólnego z pobiciem. Dwóch 25-latków zatrzymano praktycznie na gorącym uczynku. Nie potrafili wyjaśnić dlaczego zaatakowali klienta stacji.

Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Sulęcinie oraz policji aresztował 25 latków na 3 miesiące. Za pobicie grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Ile wiesz o polskim Youtube?

Pytanie 1 z 13
W Szczecinie został nagrany słynny film z hasłem: Ale urwał! Co było dalej?
Tragedia na kuligu pod Elblągiem. DRAMAT ojca 15-letniej Karoliny. Płakał przez całą mszę