Gorzów pogotowie

i

Autor: mazinio Dyrektor pogotowia poinformował o groźbach prokuraturę.

Prokuratura zbada sprawę internetowych gróźb wobec Andrzeja Szmita, dyrektora pogotowia w Gorzowie

2020-12-24 12:18

Andrzejowi Szmitowi grożono po tym jak w mediach pojawiła się informacja, że dyrektor chce aby wszyscy pracownicy pogotowia zaszczepili się przeciwko COVID-19. - Nie chciałem czekać aż dojdzie do tragedii i poinformowałem prokuraturę - powiedział nam dyrektor pogotowia.

Szmit chciał aby zapis o obowiązkowych szczepieniach znalazł się w umowach pracowników. Informację opublikowały media i to spowodowała falę komentarzy. - Grożono mi śmiercią, struyczkiem, nazywano kanalią i proponowano bym zmienił nazwisko na Mengele - wylicza dyrektor gorzowskiego pogotowia.

Były też groźby spalenia domu, czy nawet zabójstwa członków rodziny. - Nie mam mani wielkości, ale zaczyna się od hejtu, a potem ktoś wyciąga nóż. Nie chciałem czeka dlatego szybko sprawę zgłosiłem organom ścigania, by nie doszło do tragedii - dodaje Szmit.

Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa wpłynęło do prokuratury we wtorek (22.12). Czekamy na jej ustalenia. Przypomnijmy: że dyrektor pogotowia ostatecznie zrezygnował z wprowadzenia do umów z pracownikami zapisu o obowiązkowym szczepieniu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Gorzowie? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Bartek odebrał Mitsubishi Space Star od Radia ESKA! Zobaczcie jego radość!

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?