Gorzów szpital

i

Autor: materiały prasowe szpitala Punkt mobilny przy szpitalu. (fot. archiwum)

Mobilne punkty wymazów będą działać krócej, a gorzowski szpital ma wolne!

2020-12-23 14:02

W związku ze świętami Bożego Narodzenia zmiany w pracy jednostek medycznych. W Wigilię (24.12) pracownicy szpitala "odrabiają" świąteczną sobotę (26.12). Natomiast testy na COVID-19 ze skierowania od lekarza rodzinnego będzie można wykonać w ograniczonym czasie.

W gorzowskim szpitalu czwartek (24.12) jest dniem wolnym od pracy za święto 26 grudnia, które przypada w sobotę. To odgórna decyzja. Tak samo jest na przykład w gorzowskim magistracie.  Oznacza to, że poradnie, rejestracja, punkt wydawania wyników i inne jednostki niepracujące całodobowo- będą nieczynne. Odbiór wyników badań i rejestracja do poradni jest możliwa tylko przez eRejestracja. Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej będzie pełnił dyżur.

Natomiast w świąteczno-noworocznej przerwie ograniczono działanie dwóch punktów mobilnych poboru wymazów. Jak zdecydował lubuski oddział NFZ od czwartku (24.12) do 3 stycznia otwarte będą po dwie godziny- przy Czartoryskiego od godz. 14 do 16, a przy filharmonii od godz. 17 do 19. Po 4 stycznia wszystko ma wrócić do normy.

Gorzowski szpital o zmianach informuje także w internecie- na swojej stronie oraz na facebook'u.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

dr Paweł Grzesiowski: Początek prac nad szczepionką miał miejsce 10 lat temu [Super Raport]

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...