Kotlety mielone według Magdy Gessler

i

Autor: MATEUSZ JAGIELSKI / SE / EAST NEWS / PIXABAY

gotowanie

Oto najlepsze kotlety mielone według rececptury Magdy Gessler. Nad tym trzeba skupić się najbardziej

2024-05-15 15:45

Z reguły każdy wie, jak powinno przygotowywać się poprawnie kotlety mielone. Uczą nas tego starsi, jak babcia, czy rodzice. Nie wiemy jednak, czy przekazywana wiedza jest faktycznie taka, jaka powinna być. Tu z pomocą przychodzi Magda Gessler, która zdradziła swój sposób na idealny kotlet mielony.

Nie od dziś wiadomo, że popularna restauratorka znana z programu "Kuchenne Rewolucji" skupia się na jakości produktów, według których tworzy dania. I nie inczej jest w przypadku właśnie kotletów mielonych, nad którymi dziś się skupimy. Danie z przepisu Magdy Gessler jest o tyle dobry, że kotlety są soczyste i aromatyczne – a przede wszystkim – nie rozpadają się podczas smażenia.

Dlaczego kotlety mielone Magdy Gessler są tak dobre?

Jak czytamy na portalu "pysznosci.pl", kluczem do idealnych kotletów mielonych jest idealna proporcja mięsa. Zdaniem restauratorki, ilość mięsa wołowego powinna być o jedną trzecią mniejsza niż mięsa wieprzowego. Dzięki temu połączeniu kotlety stają się soczyste i delikatne, zachowując jednocześnie swoją integralność podczas smażenia.

"Kuchenne Rewolucje" . Jak radzą sobie popularne restauracje, które "ratowała" Magda Gessler?

Magda Gessler po raz pierwszy wyznała, co ją uszczęśliwia! To wcale nie jest gotowanie
Sonda
Lubisz Magdę Gessler?