Ośno Lubuskie: traktor

i

Autor: KPP w Słubicach Ciągnik, którym uciekał 43-latek.

Ośno Lubuskie: Uciekał traktorem przez pole. Po drodze staranował ogrodzenie

2020-10-05 17:59

Uciekał ciągnikiem przez pole. Taki plan miał kierujący traktorem 43-letni mężczyzna, który uciekał przed policją. Plan się nie powiódł. Funkcjonariusze zatrzymali traktorzystę, który nie dość, że miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, to na dodatek był nietrzeźwy. Mężczyzna wyrządził spore szkody i teraz odpowie przed sądem.

Pijany uciekał ciągnikiem. Zatrzymała go policja. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

W sobotę (3.10) w Ośnie Lubuskim 43-latek kierujący traktorem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Co zrobił? Mężczyzna wyminął radiowóz i wjechał na pobliskie pole. Ruszył w kierunku lasu, staranował po drodze ogrodzenie. Po chwili jednak zatrzymał traktor i postanowił uciekać na piechotę. Długo to jednak nie trwało, zatrzymali go policjanci.

Okazało się, że kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jakby tego było mało funkcjonariusze wyczuli od niego silną woń alkoholu. Mężczyzna odmówił dmuchania do alkomatu, w związku z tym został zatrzymany, aby pobrać krew do badań. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.​

ZOBACZ TAKŻE: Międzyrzecz: Zginął doświadczony nurek z Gorzowa

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?