Galeria Askana

i

Autor: Google Street View / pci

kebab

Nowy kebab na mapie Gorzowa! Otworzy się w popularnej galerii

2024-07-03 14:08

Kilka tygodni temu informowaliśmy o możliwym otwarciu nowego lokalu z kebabem w Galerii Askana. Nasze doniesienia się potwierdziły. Wkrótce zostanie uruchomiony nowy lokal. W którym miejscu?

Paris Kebab, bo o tym lokalu mowa, za jakiś czas otworzy się w miejsce "Izmir Kebab", który działa w Galerii Askana od wielu lat. Lokalizacja, choć jest bardzo dobra, to nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem klientów. Wkrótce ma to się zmienić.

Właściciel "Paris Kebab" od kilku tygodni negocjował z Galerią Askana odnośnie wynajęcia powierzchni i zostało osiągnięte porozumienie. Osoby odpowiadające za social media popularnego "Parisa" na swoim Instagramie potwierdziły, że tak się stało.

Rzemieślniczy kebab otwarty w Gorzowie. To jedyny taki w mieście!

Na razie nie znamy jeszcze oficjalnej daty otwarcia "Paris Kebab" w Galerii Askana. Wkrótce ma ruszyć remont na wynajętej powierzchni przez właściciela.

Przypomnijmy, że "Paris Kebab" ma już swoje dwa lokale w Gorzowie. Jeden na ul. Chrobrego, a drugi na Mostowej. Oba miejsca mogą się pochwalić sporym zainteresowaniem wśród gorzowian. Mieszkańcy twierdzą nawet, że jest to (zwłaszcza na ul. Chrobrego) najlepszy kebab mieście.

Wszystkie biznesy Filipa Chajzera. Kebab i dziennikarstwo to nie wszystko!
Sonda
Lubisz kebaba?