Galeria Askana

i

Autor: Google Street View / pci

KEBAB

W gorzowskiej galerii otworzy się kolejny kebab? Rozmowy trwają!

2024-05-23 15:14

Strefa gastronomiczna w gorzowskiej Galerii Askana wkrótce może się powiększyć. Chodzi o otwarcie nowego kebaba w tym miejscu. Na razie rozmowy trwają i są bardzo blisko finalizacji.

Gorzów kebabem stoi i to jest fakt. W naszym mieście jest mnóstwo lokali z tym tureckim daniem. W Galerii Askana, póki co, jest już jeden kebab, ale nie cieszy się aż takim zainteresowaniem klientów. Zdaniem gorzowian, znacznie lepsze lokalizacje mamy w centrum miasta. Wkrótce jednak właściciel swojego miejsca w popularnej "Askanie" będzie miał konkurencję.

Oprócz restauracji z tureckim jedzeniem, w Galerii Askana są także lodziarnie oraz Pizza Hut Express. Wkrótce dojdzie kolejne miejsce.

Nowy lokal na kebabowej mapie Gorzowa!

Jak udało nam się ustalić, wkrótce w Galerii Askana może powstać Paris Kebab, czyli doskonale znana sieć kebabów w Lubuskiem. Właściciel pochodzący z Gorzowa ma dwa lokale w naszym mieście, a także między innymi lokal w Nowym Tomyślu. Wkrótce jego interes się powiększy.

Budka "Kraftowy Kebab" ma nową lokalizację! Gdzie się teraz znajduje?

O fenomenie Paris Kebab pisaliśmy kilka miesięcy temu. Wówczas powstał drugi lokal na ul. Chrobrego, gdzie klienci zjedzą rzemieślnicze, czyli własnoręcznie robione mięso, a nie popularną "mielonkę".

Na razie nie wiadomo, kiedy Paris Kebab otworzy się w Galerii Askana. Tak, jak wspomnieliśmy, rozmowy na ten temat trwają.

Filip Chajzer otworzył kebaba w Warszawie. Po przysmak z Berlina ustawiła się długa kolejka
Sonda
Lubisz kebaba?