DZIEJE SIĘ W GORZOWIE

Cztery miesiące i... koniec! "Kraftowy kebab" wyniósł się spod NoVa Park. Znamy nową lokalizację!

2024-04-03 15:13

O aferze kebabwej w Gorzowie pisaliśmy już jakiś czas temu. Własciciele budki "Kraftowy kebab" w ostatnich miesiącah dostali informację o nieprzedłużeniu umowy o najem miejsca pod galerią NoVa Park. Z tego względu musieli też szukać nowego miejsca i... znaleźli.

O potencjalnym zniknięciu "Kraftowego Kebabu" spod NoVa Park pisaliśmy dokładnie pod koniec lutego. Wówczas nasza publikacja odbiła się sporym echem w Gorzowie. Mieszkańcy, którzy prosili o nagłośnienie tego tematu, mieli pretensje do zarządców galerii, którzy postanowili nieprzedłużać umowy właścicielom budki ze względu na skargi z "Berlin Doner Kebap", który jest usytuowany na food courcie w NoVa Park.

Jest nowa lokalizacja "Kraftowego Kebabu" w Gorzowie!

Choć przedstawiciele galerii nie chcieli komentować sprawy, to miała ona swój finał pod koniec marca. W międzyczasie właściciele "Kraftowego Kebabu" znaleźli nową lokalizację, która praktycznie nie zmieniła się. W tej chwili budka usytuowana jest naprzeciwko wjazdu do parkingu podziemnego w galerii NoVa Park. Dokładne umiejscowienie budki znajdziecie w naszej galerii zdjęć.

Przypomnijmy, że "Kraftowy Kebab" zatrząsnął kebabowym rynkiem w Gorzowie. Właściciele postanowili podjąć współpracę z "Piri Piri Kebab", który ma znakomity marketing w naszym kraju i jest jedną z najlepszych "sieciówek" właśnie w Polsce. A, że reklama jest dźwignią handlu, to właściele gorzowskiej budki od początku mierzyli się z ogromną ilością zamówień i tak jest do teraz.

Który kebab w Bydgoszczy jest najlepszy? Mamy ranking!
Sonda
Lubisz kebaby?