Kebab XXL

i

Autor: pixabay.com Waszyngtona 38

KEBAB

Kebab w Gorzowie. Gdzie zjemy najlepszego? Mamy topowe lokalizacje w Gorzowie!

2024-02-09 15:47

W ostatnim czasie w Gorzowie doszło do kilku istotnych zmian na kebabowym rynku. W naszym mieście otworzyło się kilka lokali, które obecnie dominują nad innymi. Postanowiliśmy odświeżyć nasz ranking najlepszych lokalizacji. Czy nadal w Gorzowie jest tak smacznie?

Gorzów kebabem stoi. Takie opinie możemy usłyszeć od turystów, którzy chcą przyjechać do naszego miasta i szukają gastronominczych lokalizacji do odwiedzenia. W Gorzowie znajduje się obecnie kilkadziesiąt lokali z tym tureckim daniem. Gdzie jest najlepiej?

W tym temacie w Gorzowie opinie są mocno podzielone. Jedni twierdzą, że w Gorzowie nie ma dobrych kebabów i trzeba za nimi jeździć do innych miast, a z kolei druga strona twierdzi, że w ostatnim czasie otworzyło się kilka lokali, które serwują naprawdę dobre jedzenie.

Nie będziemy kłamać, że nie testowaliśmy tych topowych miejscówek w Gorzowie. Owszem, zdarzyło się, a finalny efekt nas mocno zdziwił. Oczywiście na plus. W Gorzowie możemy znaleźć naprawdę bardzo dobre miejsca z turecką kuchnią, gdzie mięso jest robione własnoręcznie.

Kebab z mięsem od PiriPiri otworzył się w Gorzowie! Przeżywa prawdziwe oblężenie

Takich lokali w Gorzowie jest coraz więcej. Tutaj warto wymienić chociażby "Kraftowy Kebab" przy galerii Nova Park oraz "Paris Kebab" przy ul. Chrobrego. Bardzo dobrze zjemy także w "Sofra Anadolu" która mieści się przy ul. Obotryckiej.

Najlepszy kebab w Gorzowie – lista lokalizacji

Poniżej znajduje się lista z najlepszymi lokalizacjami, które serwują kebaba w Gorzowie. Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie! Kolejność jest przypadkowa.

  • Paris Kebab – ul. Chrobrego 34;
  • "Kraftowy Kebab" ul. Przemysłowa 2;
  • "Sofra Anadolu" – ul. Obotrycka 11A;
  • "Smaki Hatay" – ul. Chrobrego 32;
  • "Master Grill" – ul. Szarych Szeregów 22c;
  • "Ankara Kebab" – ul. Sikorskiego 2;
  • "Hakiki Diner" – ul. Sikorskiego 109/3;
  • "City Kebab" – ul. Baczyńskiego 4.
Który kebab w Bydgoszczy jest najlepszy? Mamy ranking!
Sonda
Lubisz kebaba?