Stópki dziecka

i

Autor: Canva Pro

TRAGEDIA

Nie żyje skatowane niemowlę, które w ciężkim stanie trafiło do gorzowskiego szpitala. Chłopiec miał tylko 19 dni

2024-06-20 17:52

W czwartek (20.06) po południu zmarł 19-dniowy chłopiec, który dzień wcześniej w ciężkim stanie trafił do szpitala w Gorzowie. Dziecko miało liczne obrażenia głowy i odklejoną siatkówkę. Niestety, mimo wysiłków lekarzom nie udało się go uratować.

Skatowane niemowlę trafiło do szpitala. Rodzice i babcia zatrzymani

W czwartek (20.06) rano 19-dniowy chłopiec został przywieziony karetką do szpitala w Gorzowie. Jak się okazało, dziecko miło liczne obrażenia, w tym krwiaki głowy i odklejoną siatkówkę. O sprawie natychmiast powiadomiono policję oraz prokuraturę.

Policja natychmiast podjęła odpowiednie czynności, a w sprawie zatrzymano rodziców - 25-letnią matkę i 27-letniego ojca, oraz 55-letnią babcię dziecka. Najprawdopodobniej w piątek zostaną z nimi przeprowadzone czynności procesowe, mamy na to 48 godzin od momentu zgłoszenia" - powiedziała nam Agnieszka Hornicka-Mielcarek, prokurator rejonowa z Gorzowa.

Stan dziecka od początku był krytyczny, obrażenia były na tyle poważne, że uniemożliwiały transport chłopca do innej lecznicy.

Tragiczne wieści ze szpitala. Pobity chłopiec zmarł

Niestety, w czwartek w godzinach popołudniowych przekazano informacje o śmierci dziecka. To już kolejny podobny przypadek.

Przypomnijmy: w marcu tego roku do gorzowskiego szpitala trafiło 22-dniowe niemowlę. Jak się okazało, dziecko było maltretowane. Niestety, na skutek licznych urazów zmarło, a zarzuty w tej sprawie usłyszała matka dziecka.

Zobacz też: Znicze na miejscu tragicznego potrącenia 10-latka w Wawrowie pod Gorzowem

Gryzące czy niegryzące? Sprawdź, czy poznasz owady, które kąsają nas na spacerach

Pytanie 1 z 10
Jaki owad jest na zdjęciu?
komar
Słoneczko z Teletubisiów urodziło dziecko!