Trybuny na stadionie Stali Gorzów

i

Autor: facebook.com/stalgorzow1947

żużel

Kibic Stali Gorzów zniszczył krzesełka na stadionie! Zaskakujący finał sprawy. "Szanujemy"

2024-07-10 12:45

Do niecodziennej sytuacji doszło na stadionie im. Edwarda Jancarza podczas ostatniej rundy Grand Prix, która odbyła się właśnie na gorzowskim stadionie. Jeden z kibiców prawdopodobnie był tak zdenerwowany wynikami, że uszkodził krzesełko. Finał tej sprawy jest zaskakujący.

Przypomnijmy, że Grand Prix, które odbyło się pod koniec czerwca na gorzowskim stadionie obejrzało ponad 16 tyięcy kibiców. Wygrał Fredrik Lindgren przed Bartoszem Zmarzlikiem i być może to rozwścieczyło jednego z kibiców, który uszkodził krzesełko.

Nasz kibic, Michał zgłosił się do nas z przeprosinami i z informacją, że emocje poniosły go podczas gorzowskiej rundy SGP co skutkowało uszkodzeniem krzesełka. Jednocześnie kibic zobowiązał się do pokrycia kosztów wymiany na nowe – napisała Stal Gorzów na swoim facebooku.

Kibice podczas Grand Prix Polski w Gorzowie

Postawa godna podziwu

Fani Stali Gorzów chwalą postawę pana Michała, który sam zgłosił się do klubu, żeby pokryć szkodę. - Takich ludzi to że świecą szukać – napisała pani Jolanta. - Michał, zaimponowałeś – dodała pani Marzena. - Szacunek – podkreślił pan Zbigniew.

Sonda
Byłeś/aś na Grand Prix w Gorzowie?