Gra miejska Stali Gorzów

i

Autor: facebook.com/stalgorzow1947

zabawa

Stalowa gra miejska. Gorzowianie znów będą mogli powalczyć o nagrody i to nie byle jakie! Znamy szczegóły

2024-07-09 13:31

Już 13 lipca o 9:00 druga edycji Żużlowej Gry Miejskiej, której organizatorem jest Stal Gorzów. Mieszkańcy będą mieli do rozwiązania kilka zagadek, a po nich możliwość ułożenia hasła składającego się z pięciu słów. Jakie nagrody czekają dla szczęśliwców?

To już druga, tegoroczna edycja tego typu zabawy miejskiej. Tym razem gorzowianie 13 lipca (sobota) będą mogli zagrać o specjalne nagrody ufundowane przez ebut.pl Stla Gorzów.

"I Love Stal. Żużlowa Gra Miejska". Jakie nagrody?

Gorzowski klub dla zwycięzców przygotował między innymi takie nagrody jak: Obiad z Andersem Thomsenem, Plastron z podpisami drużyny, sesja zdjęciowa z Oskarem Fajferem, Zwiedzanie stadionu z Martinem Vaculikiem, Mecz tenisa stołowego z Oskarem Paluchem oraz kevlar młodzieżowca Stali w formie kurtki.

W przestrzeni miejskiej zostały ukryte słowa tworzące zwycięskie hasło. Słowa ukrywają się pod kodami QR. Wskazówki, gdzie szukać kodów opublikujemy 13 lipca o 9:00 na profilu klubowym Facebook – przekazała Stal Gorzów na specjalnie przygotowanych ulotkach promujących tę zabawę.

Tak kibicowali fani Stali Gorzów w hicie PGE Ekstraligi z Motorem Lublin

Przypomnijmy, że pierwsza edycja tejże zabawy miała miejsce 1 czerwca, czyli w dniu dziecka. Udział w niej wzięło około stu osób.

Sonda
Czy bierzesz udział w miejskich wydarzeniach w Gorzowie?