policja

i

Autor: foto. lubuska policja

Gorzów: Z poszukiwanym, na podwójnym gazie i w nie swoim aucie. Młoda kobieta zatrzymana!

2021-06-15 11:09

Jechała nietrzeźwa , wiozła poszukiwanego przez policje mężczyznę, uciekała przed policją a do tego zabrała samochód bez wiedzy właściciela.​ 21-letnią kobietę zatrzymali gorzowscy policjanci po tym jak nie chciała zatrzymać się do kontroli.

W nocy z piątku na sobotę policjanci zauważyli na Trasie Nadwarciańskiej nissana, którego kierowca nie mógł utrzymać prostej linii jazdy. Sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi dawali znać kobiecie, by się zatrzymała. Kobieta zatrzymać się nie chciała. W końcu policjantom udało się zatrzymać samochód a badanie alkomatem wskazało, że 21-latka ma prawie promil alkoholu w organizmie. Do tego nie miała prawa jazdy, a nissan, którym jechała nie należy do niej. Właściciel nawet nie wiedział, że kobieta go zabrała. Powodem takiego zachowania mógł być też pasażer poszukiwany do odbycia kary roku więzienia.

Kobieta odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli. Także za to, że bez wiedzy właściciela zabrała jego auto. 32 letni pasażer trafił za kratki.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant
Policyjna eskorta do szpitala