uciekali audi

i

Autor: foto. lubuska policja

Gorzów:Uciekali bo byli nietrzeźwi. Szalony pościg skończył się dachowaniem

2021-01-28 12:41

Szaleńcza ucieczka ulicami Gorzowa za osobowym Audi zakończona dachowaniem. Kierowca i pasażer samochodu byli pijani. Obaj zostali zatrzymani. Kierowcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło we wtorek (26.01) około 1 w nocy.

Na ulicy Koniawskiej policjanci chcieli zatrzymać do kontroli Audi A3. Dali sygnał kierowcy, ale ten nie miał zamiaru zwolnić, przyspieszył i zaczął uciekać. Przejechał przez parking, krawężnik, pas zieleni w stronę ulicy Kobylogórskiej. Przy skrzyżowaniu ulic Strażackiej i Wylotowej stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Jeden z mężczyzn ujęty został przy aucie. Drugi zaczął uciekać pieszo, ale mundurowi zatrzymali go przy ogrodzeniu posesji. 21-latek i 42 -latek byli nietrzeźwi, mieli 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Żaden z mężczyzn nie chciał przyznać się do prowadzenia samochodu. Mundurowi ustalili ostatecznie, że za kierownicą siedział 21-latek, który usłyszy zarzuty nie zatrzymani się do policyjnej kontroli i jazdy pod wpływem alkoholu. Grozi za to do 5 lat więzienia.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Najdroższe i najciekawsze aukcje dla WOŚP