startup

i

Autor: brak danych

Gorzów: Ruszył nabór do Inkubatora Przedsiębiorczości. Zapewni on kompleksowe wsparcie osobom, które chcą prowadzić własną działalność

2022-06-09 16:21

Dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego. Inkubator otwarty jest na osoby, które chcą założyć działalność, firmy działające do 3 lat i firmy z dłuższym stażem, które chcą wdrażać nowe technologie.

Masz pomysł na biznes? Zgłoś się do gorzowskiego inkubatora przedsiębiorczości. Ruszył nabór chętnych​. Na stronie Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego znajdują się potrzebne dokumenty. Do inkubatora mogą zgłaszać się osoby, które nie prowadzą działalności, ale chciałyby zacząć, firmy które działają nie więcej niż 3 lata i firmy starsze, które chcą wprowadzać nowe technologie. Wszyscy mogą liczyć na duże wsparcie ze strony inkubatora.

Pomożemy osobie z pomysłem na biznes przejść przez cały ten proces. Dostarczymy wszystkich narzędzi jakich potrzebuje: od powierzchni biurowej, przez warsztaty, szkolenia, wszystkie usługi jakie są potrzebne, żeby założyć dzielność, czyli usługi księgowe, podatkowe, prawne marketingowe - mówi Justyna Kmietowicz, prezes GOT.

Nabór potrwa miesiąc, później nastąpi weryfikacja wniosków. Realnie inkubator ma ruszyć w październiku. Jego biura mieścić się będą w budynku przy ul. Targowej. Trwają tam ostatnie prace budowlane.

QUIZ. Znane dzieci sławnych rodziców. Potrafisz ich dopasować? 8/15 to minimum!

Pytanie 1 z 15
Kaia Gerber, wzięta modelka, jest niezwykle podobna do swojej pięknej mamy. Czyją jest córką?
Znane dzieci sławnych rodziców. Potrafisz ich dopasować?