Michał Wiśniewski pozbył się długów?! Teraz buduje dom i kręci reality show

i

Autor: akpa Michał Wiśniewski w Gorzowie z prezentami.

Gorzów: Michał Wiśniewski jak Mikołaj! Komu wręczy prezenty?

2021-12-13 16:08

Michał Wiśniewski wręczy prezenty dzieciakom i młodzieży z gorzowskiego Centrum Opieki nad Dzieckiem i Rodziną. Celebryta, wokalista i założyciel zespołu Ich Troje odwiedzi dziś (13.12) podopiecznych placówki przy ulicy Kazimierza Wielkiego.

W Centrum przebywa 42-oje dzieci i nastolatków w wieku od 7 do 19 lat. Każdy otrzyma paczkę z prezentami od fundacji Wiśnia Dzieciom i znanej marki odzieżowej. Jak nam powiedziała dyrektor centrum- jej podopieczni także przyszykowali dla Wiśniewskiego niespodziankę - będzie być może wspólne śpiewanie.

Wokalista już po raz trzeci odwiedzi gorzowski dom dziecka z prezentami. Pierwszy raz do Gorzowa przyjechał 4 lata temu. Żeby wziąć udział w akcji Centrum musiało złożyć wniosek w fundacji.

Michał Wiśniewski i jego zespół Ich Troje przez kilka lat był jednym z najpopularniejszych w Polsce - na przełomie wieków. Reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji. Największe hity: Powiedz czy A wszystko to... . Michał Wiśniewki i jego ówczesna żona byli także bohaterami reality show. Zespół znów koncertuje.

Ten quiz zdradzi prawdę o Tobie. Nic się nie ukryje

Pytanie 1 z 8
Twój partner/partnerka chce się rozstać, co wtedy robisz?
GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37