stadion

i

Autor: togaha

Gorzów: Czy na Jancarzu pojawią sie lampy z odzysku?

2021-12-01 13:31

Jeśli nowe będą za drogie może na Jancarzu pojawią się lampy z odzysku. Jak to możliwe? Do gorzowskiego OSiRu zgłosił się zarządca Gdańskiej Areny z propozycja odkupienia od nich oświetlenia które będą demontować.

Arena musi zamontować nowe oświetlenie więc stare ale w dobrym stanie chce zaoferować komuś kto jest w potrzebie. Mówi Włodzimierz Rój dyrektor gorzowskiego OSiRu.

Jest to jakiś tam wariant C w tych wszystkich naszych działaniach i jak nie będzie innego wyjścia to może trzeba będzie etapować tą inwestycję. Po pierwsze z tych pieniędzy, które otrzymaliśmy wykonać okablowanie i porozumieć się z Areną za jakie pieniądze są gotowi przekazać te lampy i wtedy zrobić jakąś symulację. Dodaje Włodzimierz Rój.

Przypomnijmy. W dwóch dotychczasowych przetargach najniższa oferta opiewała na niespełna milion złotych, czyli o prawie 400 tysięcy za dużo. Na początku przyszłego roku odbędzie kolejny - trzeci - przetarg. Jeżeli znów nie znajdzie się wykonawca, który swoją prace wyceni na 600 tysięcy złotych - tyle jest w budżecie - OSiR będzie musiał poprosić radnych o zwiększenie pieniędzy na inwestycję. Dodatkowe oświetlenie to wymóg ekstraligi, jeżeli się nie pojawi stadion i klub mogą zostać nie dopuszczone do rozgrywek.

QUIZ: Mikołajkowy generator pomysłów na prezent dla niej

Pytanie 1 z 7
Kiedy Ona ostatnio była u kosmetyczki lub fryzjera?
W formie 24: jak dbać o serce?