bimba włam

i

Autor: foto. Lubuska Policja

Gorzów: Chciał okraść bimbe. Teraz sam może pobimbać, za kratkami

2021-04-19 12:30

21-letni mężczyzna​ włamał się do zabytkowego tramwaju w centrum Gorzowa. Jego wyczyn zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci szybko zatrzymali delikwenta. Do zdarzenia doszło w piątkowy poranek (16.04).

Mężczyzna najpierw wybił szyby w bimbie, a potem w środku urządził sobie... śniadanie. Kiedy już się posilił, zniszczył terminal płatniczy, zabrał część towaru i komputer. Gdy policjanci pojawili się na miejscu, niedaleko Katedry zauważyli mężczyznę, który wyrzucał na ulicę różne przedmioty. Kiedy chcieli go zatrzymać, zaczął uciekać. Do pościgu dołączyli policjanci ruchu drogowego. Podejrzany w stronę mundurowych rzucił jeszcze terminal płatniczy, ale po chwili został obezwładniony. Dzierżawca bimby wstępnie wycenił straty na kilkanaście tysięcy złotych.

21-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Mimo młodego wieku na jego koncie są inne przestępstwa, za które odbywał już karę pozbawienia wolności. Z zakładu karnego wyszedł pod koniec ubiegłego roku. Teraz grozi mu powrót do więzienia nawet na 10 lat.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Zastrzelony przez policję