słubice wypadek smierc 1

i

Autor: OSP Cybinka/facebook.com Auto po zderzeniu dachowało.

Słubice: Dramat na drodze. Nie żyje kierowca, a pasażer trafił do szpitala! [ZDJĘCIA]

2021-04-15 14:05

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie (14.04) około godz. 18. Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo na drodze między Kunicami a Uradem. Przyczyny wypadku na razie nie są znane. To już kolejna tragedia w ostatnich kilkunastu dni.

Policja ustala okoliczności wypadku. Wstępnie mundurowi ustalili, że citroen podróżowało dwóch mężczyzn z psem. Kierujący na łuku drogi wypadł na pobocze i uderzył w drzewo. 53-latek zmarł na miejscu, a rannego 51-letniego pasażera przetransportowano do szpitala. Uderzenia nie przeżył także pies.

słubice wypadek smierc 2

i

Autor: OSP Cybinka/facebook.com W działanach udział brały służby a także helikopter LPR.

Działania strażaków trwały cztery godziny. Świadkowie wypadku czy osoby, które widziały citroena- proszone są o kontakt z najbliższym komisariatem.

słubice wypadek smierc 3

i

Autor: OSP Cybinka/facebook.com Akcja zakończyła się wieczorową porą.

Przypomnijmy- w ostatnich dwóch tygodniach to trzecie śmiertelne zdarzenie w rejonie Słubic i Kostrzyna nad Odrą. Zginęli w nich dwaj 25-latkowie i 28-latek.

Potężna kraksa na Ostrobramskiej w Warszawie

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?