gorzów policja kostrzyn 1

i

Autor: facebook.com/NaRatunekKostrzyn Przód auta doszczętnie zniszczony.

Śmiertelny wypadek w Kostrzynie. Nie żyje 28-latek, policja bada sprawę [ZDJĘCIA]

2021-04-11 14:25

Ostatnio dramatów na lubuskich drogach sporo. W Dąbroszynie, droga na Kostrzyn, w środę (7.04) zginęło dwóch 25-latków. Z kolei w Golicach w powiecie słubickim- kierowca wjechał w 42-letniego pieszego, który poniósł śmierć na miejscu.

Do tragedii doszło we wczesny niedzielny poranek (11.04) około godz. 4 na ul. Północnej w Kostrzynie. To teren, gdzie odbywa się znany festiwal Pol'and'Rock, kiedyś Przystanek Woodstock.

- 28-latek z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu. Policjanci intensywnie pracowali na miejscy, by zebrać jak najwięcej śladów, by odtworzyć ostatnie momenty przed zdarzeniem - wyjaśnia Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik KMP w Gorzowie.

gorzów policja kostrzyn

i

Autor: facebook.com/NaRatunekKostrzyn Kierowca uderzył w drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że przód auta został zmiażdżony, a mężczyzna wypadł z niego. Części samochodowe były porozrzucane w promieniu kilkudziesięciu metrów.

gorzów policja kostrzyn 3

i

Autor: facebook.com/NaRatunekKostrzyn 28-latek wypadł z auta.

Policja ustala przebieg wydarzenia. Świadkowie wypadku bądź osoby, które mogą coś wiedzieć w tej sprawie- proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty.

Policyjny pościg ulicami Wrocławia

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?