Szczeniaczki ze schroniska w Gorzowie

i

Autor: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" Szczeniaczki ze schroniska w Gorzowie

Dom dla maluchów pilnie poszukiwany!

2022-12-30 12:43

Sześć małych piesków, które przyszły na świat na dworze trafiło do gorzowskiego schroniska Azorki. Wolontariusze rozglądają się za nowymi domami dla szczeniaczków. Czy ktoś je pokocha?

Do gorzowskiego schroniska trafiło sześć innych piesków, które teraz czekają na kogoś, kto je przygranie i pokocha. Niechciane pieski to 4 suczki i 2 pieski. Po konsultacji lekarskiej okazało się, ze jeden z piesków będzie musiał mieć amputowaną tylną łapkę. 

- Czy taki maluszek też ma szansę być kochany i zapomnieć o wszystkim, co złe? Czy to będzie kolejny cud, że zwykły wiejski kundelek, do tego wyglądający inaczej niż inne psiaki, znajdzie człowieka, który pokocha bezgranicznie? Nie wyobrażamy sobie tego, że po zabiegu to maleństwo wróci do schroniska. Dlatego błagamy najmocniej, jak umiemy, o dom i o miłość - mówi Izabela Kunicka, która opiekuje się szczeniaczkami. 

Przedstawiciele schroniska liczą, że pieski znajdą nowe, kochające domy. Jeżeli ktoś zechce adoptować szczeniaczka, musi skontaktować się bezpośrednio ze schroniskiem pod numerem telefonu 662 071 657 

Schronisko liczy też na pomoc finansową. Wpłaty można dokonać na numer konta: 06 1750 0012 0000 0000 4002 9761 z dopiskiem „Szczeniaki Darowizna”. Można też kupić karmę Brit Puppy lub inną suchą karmę dobrej jakości dla szczeniąt i dostarczyć ją do schroniska.

QUIZ. Najbardziej irytujące wątki polskich seriali 2022. Prawdziwy fan rozpozna co najmniej 7!

Pytanie 1 z 13
Kiedy trafił za kratki w "M jak miłość" fani Izy i Marcina odetchnęli z ulgą. Niestety, nie na długo...