gorzów schronisko Azorki 1

i

Autor: azyl.schronisko.azorki/facebook.com Taką dobrą karmę przywieźli uczniowie i przedszkolaki.

Gorzowskie Azorki czekają na wartościową karmę i potrzebne rzeczy

2022-10-18 16:27

Schronisko na Zawarciu tradycyjnie jesienną porą szykuje się do zimy. Zasoby kurczą się, a niestety nie zawsze podarki od mieszkańców są adekwatne. Brakuje suchej i mokrej karmy oraz na przykład preparatu na kleszcze.

Gorzowskie szkoły czy przedszkola same organizują zbiórki. Ostatnio puszki przywieźli uczniowie "20-tki" i przedszkolaki z placówki nr 22. Karma nie może być byle jaka, tylko pełna odżywczych wartości, zwłaszcza jeśli chodzi o skład mięsa i warzyw.

- Te zapasy wyczerpują się bardzo, bardzo szybko. Psów przybywa, a faktycznie jedzenia dobrej jakości mamy mało. Często ludzie przywożą nam karmę gorszej wartości, za co dziękujemy, ale apelujemy by było ona pełnowartościowa. Wtedy psy są lepiej odżywione i zdrowe - podkreśla Robert Białczak, szef gorzowskich Azorków.

gorzów schronisko azorki 2

i

Autor: azyl.schronisko.azorki/facebook.com Takie rzeczy są zupełnie nieprzydatne dla czworonogów.

Pomagajmy z głową. Wolontariusze ostatnio dostali - uwaga-  używane ubranka dla dzieci, przeterminowane kosmetyki oraz wory pełne poduszek. Chyba ktoś pomylił adres...

Potrzebne są tabletki na pchły i kleszcze, narzuty, smycze, obroże czy posłania dla psów w dobrym stanie lub nowe. Mile widziane budy oraz rzeczy na bazarek. Lista potrzeb dostępna jest na facebooku stowarzyszenia Azyl.

Szybkie Pytania - Skolim

Młodzieżowe Słowa Roku - czy znasz znaczenie wszystkich? Rozwiąż nasz quiz i udowodnij!

Pytanie 1 z 9
Młodzieżowe Słowo Roku 2021 - śpiulkolot