Ruszyła budowa Vendo Park w Gorzowie

i

Autor: akl Ruszyła budowa Vendo Park w Gorzowie

Bedzie nowy park handlowy w Gorzowie. To Vendo Park

2022-12-05 11:06

Najpierw powstała tutaj restauracja Mc'Donald s, później mieszkańcy zyskali nowe Netto, a teraz pora na park handlowy. Te w Gorzowie wyrastają jak grzyby po deszczu. Na Myśliborskiej, przy salonie Agata Meble powstanie Vendo Park.

To nowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim, ale nie nowa, jeżeli chodzi o parki handlowe. Pierwszym, typowym parkiem handlowym, który pojawił się w naszym mieście był N-Park, znajdujący się przy ulicy Chemicznej. Kilka dni temu informowaliśmy naszych czytelników o Gorzów Power Center, w którym powstanie między innymi Decathlon. Teraz przyszła pora na park handlowy dla mieszkańców najszybciej rozrastającego się osiedla w Gorzowie, jakim jest niewątpliwie osiedle Europejskie.

To właśnie tam, obok Agata Meble, marketu Netto wybudowany zostanie Vendo Park. Sklepy w tym obiekcie będą zlokalizowane na powierzchni ponad 3200 metrów kwadratowych.

Jakie sklepy znajdziemy w Vendo Park?

Inwestor jeszcze tego nie zdradza, ale wiemy, że będzie tam sklep z elektroniką, sklep odzieżowy oraz popularna drogeria. Na pewno jednym z najemców będzie popularny sklep odzieżowy sieci Sinsay, ponieważ już dawno temu firma rozpoczęła rekrutacje w sieci.

Vendo Park w Gorzowie. Kiedy otwarcie?

Firma otrzymała już wszelkie stosowne zezwolenia na budowę i prace rozpoczęły się kilka dni temu. Otwarcie Vendo Parku w Gorzowie planowane jest na drugi kwartał 2023 roku.

Sonda
Czy ceny na jarmarkach światecznych są zbyt wysokie?