Decathlon ostrzega przed niebezpiecznym produktem

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Decathlon ostrzega przed niebezpiecznym produktem

Decathlon w Gorzowie. Sklep powstanie przy wylocie na Gdańsk

2022-11-30 10:43

Na ten sklep czekało wielu. W każdym większym mieście wokół Gorzowa Decathlon już dawno otworzył swoje placówki. W końcu pojawi się też w naszym mieście - tuż przy wylocie na Gdańsk.

Otwarcie Gorzów Power Center, czyli nowoczesnego parku handlowego zlokalizowanego na obrzeżach Gorzowa zaplanowano na wiosnę 2024 roku. W tym miejscu jeszcze jest szczere pole, ale pierwsze prace budowalne rusza już niebawem. Jak obiecuje inwestor, będzie to na wiosnę 2023 roku.

Decathlon w Gorzowie będzie miał wielkość 2500 metrów kwadratowych. W Parku Handlowym zlokalizowanym przy ulicy Walczaka i Jedwabniczej powstanie też ogromna Biedronka, Martes Sport, szwedzki multimarket Jula oraz największy w Gorzowie sklep modowej marki Sinsay.

Na działce obok, w bezpośrednim sąsiedztwie parku handlowego powstanie Selgros. To również nowość na skalę Gorzowa, bo do tej pory mieszkańcy miasta mieli do dyspozycji jedynie dyskonty i markety. Po zamknięciu sklepów Tesco okazało się, że największym marketem w Gorzowie pozostał Kaufland.