Autor: Marcin Imański/Stal Gorzów

PIŁKA RĘCZNA

Zwycięstwo Stali, choć łatwo nie było. Tak przebiegał mecz w Żukowie [RELACJA]

2023-04-24 15:34

Szczypiorniści Budnex Stali Gorzów pokonali na wyjeździe SPR GKS Autoinwest Żukowo 26:23, choć do przerwy tak kolorowo to nie wyglądało. Jak przebiegało całe spotkanie?

SPR GKSA Autoinwest Żukowo - Budnex Stal Gorzów. Wynik i relacja z meczu

To nie była łatwa potyczka podopiecznych Oskara Serpiny. Gorzowianie przegrywali do przerwy z drużyną z Żukowa różnicą aż trzech bramek. Jednak to, co Budnex Stal zagrała w drugiej połowie, na pewno daje powody do radości. Gorzowianie nie dość, że odrobili straty, to jeszcze zdołali wygrać różnicą trzech bramek.

Zwłaszcza w drugiej połowie nie zabrakło skuteczności, która kulała w poprzednich meczach. Gorzowianie wracali do domu w świetnych nastrojach, bo dzięki temu zwycięstwu wciąż są w górnej części tabeli ligi centralnej piłkarzy ręcznych.