Tak wyglądał sparing ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

i

Autor: pci

ŻUŻEL

Żużel. Gdzie oglądać mecze Stali Gorzów w sezonie 2024? Nie dla każdego kibica będzie to takie oczywiste

2024-04-11 10:27

Ebut.pl Stal Gorzów rozpoczyna kolejny sezon w PGE Ekstralidze. W tym roku, jak zawsze, będzie można obejrzeć mecze Stali na stadionie im. Edwarda Jancarza i w telewizji. Jednak tu będzie trochę inaczej, bo na innym kanale, niż zazwyczaj. Gdzie konkretnie?

Gdzie oglądać mecze Stali Gorzów 2024? Gdzie oglądać żużel w 2024 roku?

Jak dotąd, żużlowe mecze PGE Ekstraligi mogliśmy oglądać na dwóch antenach: Eleven Sports (w piątek) i Canal+ (w niedzielę). Teraz również po dwie transmisje obejrzymy na każdej z tych anten, ale zmieni się kanał w Canal+. Nie będzie to jak dotychczas Canal+Sport5, tylko Canal+Sport.

To ważna i istotna zmiana, ponieważ stacja nie ma w swojej podstawowej ofercie kanału Canal+Sport. Kibice więc będą musieli dopłacić. - Zmiana dla kibiców żużla nastąpi od 14 kwietnia br. i sprowadza się do przesunięcia dwóch niedzielnych meczów z CANAL+ SPORT5 na CANAL+ SPORT – brzmiał komunikat stacji.

Zobaczcie galerię zdjęć z ostatniego sparingu z Betard Spartą Wrocław!

Gdzie oglądać mecz Stal Gorzów – Apator Toruń? Na jakim kanale leci mecz Stal Gorzów – Apator Toruń?

Już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, inauguracja PGE Ekstraligi w Gorzowie. Ebut.pl Stal zmierzy się z KS Apatorem Toruń. Ten mecz będzie można obejrzeć nie tylko na stadionie im. Edwarda Jancarza, ale także w telewizji na kanale Canal+Sport. Początek studia telewizyjnego o 18:45, zaś pierwszy bieg zaplanowano na 19:15.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy Stal Gorzów wysoko wygra z GKM-em Grudziądz?