Bieg Tropem Dzika

i

Autor: Dzikie Dziki Gorzów / www.facebook.com

SPORT

Zostań sędzią na Biegu Tropem Dzika. Wolontariusze poszukiwani

2024-04-09 11:21

Coraz większymi krokami zbliża się jedna z najbardziej ekstremalnych sportowych imprez w regionie. W tej chwili organizatorzy Biegu Tropem Dzika poszukują wolontariuszy do obsługi wydarzenia oraz sędziów, którzy będą czuwać nad prawidłowym pokonywaniem przeszkód. Chętni mogą się zgłaszać.

Bieg Tropem Dzika w Gorzowie

Jak już informowaliśmy, Bieg Tropem Dzika powraca po kilkuletniej przerwie, spowodowanej m.in. pandemią. To wyjątkowa impreza, w trakcie której uczestnicy mają do pokonania wyznaczoną trasę, na której znajdują się rozmaite przeszkody. Woda, błoto i ścianki to tylko początek zabawy! Łącznie trzeba będzie stawić czoła 40 przeszkodom, a wśród nich równoważnie, rowy, paliki, a nawet zasieki. Będą podbiegi z obciążeniem, ciągnięcie trelinki, i wspinanie się na liny.

Łącznie do wyboru będą dwie trasy:

  • Bieg przeszkodowy - 8 km, 40 przeszkód, wersje ELITE i OPEN
  • Bieg Cross - 8 km wymagającego biegu przełajowego bez przeszkód.

Tradycyjnie zorganizowany zostanie także bieg dla dzieci, oczywiście z przeszkodami, by maluchom nie brakowało frajdy.

Wolontariusze poszukiwani

Obecnie organizatorzy imprezy, czyli grupa Dzikie Dziki Gorzów szuka wolontariuszy, którzy pomogą w jej organizacji.

Potrzebujemy osób do obsługi i sędziów, którzy będą czuwać nad prawidłowym pokonaniem przeszkód (ewentualnie wymierzą karę i policzą burpeesy).Pomoc będzie wynagrodzona otrzymaniem pakietu startowego oraz ciepłym posiłkiem. Gwarantujemy najlepsze, sportowe towarzystwo, dobrą zabawę oraz ciekawe, niepowtarzalne doświadczenie.W ramach darmowego pakietu, dla chętnych start w specjalnej fali Wolontariuszy.Poczujesz się częścią tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia ! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu priv na naszego messengera Dzikie Dziki Gorzów"

Bieg Tropem Dzika. Trwają zapisy

Impreza odbędzie się już 20 kwietnia, tym razem w Gliniku (gmina Deszczno). Uczestnicy wystartują z plaży o godzinie 9:30. Obecnie trwają zapisy. Chętni do sprawdzenia się na ekstremalnym torze mogą się zgłosić internetowo TUTAJ.

Więcej informacji znajdziecie też na facebookowym profilu: Bieg Tropem Dzika.

Zobacz też: To były emocje! Sparing: ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

Sonda
Lubisz biegać?
ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA