Tak wygląda najładniejsza przestępczyni w USA. Szok!

i

Autor: Pexels / instagram.com/mugshawtys / instagram.com/veronicakoval/

USA

Została okrzyknięta najpiękniejszą przestępczynią w Stanach Zjednoczonych. Jak wygląda? Prawdziwy obłęd!

2024-01-23 10:50

Veronica Koval została zatrzymana w Stanach Zjednoczonych za niebezpieczną jazdę samochodem. Prawo w USA jest takie, że policja ma prawo udostępnić wizerunek osadzonej, bo kobieta jedną noc spędziła w areszcie. Publikacja twarzy kobiety wywołała spore poruszenie w sieci, a niektórzy nazwali ją najpiękniejszą przestępczynią!

Od dawna wiadomo, że amerykańska policja nie jest znana z łagodności. Fakt ten doświadczyła 27-letnia Veronica Koval, która została zatrzymana przez funkcjonariuszy za niebezpieczne prowadzenie pojazdu. Kobieta spędziła noc w areszcie i otrzymała grzywnę w wysokości 750 dolarów. Zgodnie z obowiązującym w Stanach Zjednoczonych prawem, policja opublikowała również zdjęcie kobiety w mediach społecznościowych. Reakcja ludzi była... szokująca.

Amerykanka nie popełniła niczego nadzwyczajnego. Veronica Koval miała jedynie zamiar szybko zahaczyć o kawiarnię celem wypicia kawy przed pójściem do pracy. Chcąc nadrobić stracony czas, zdecydowała się na szybką jazdę samochodem. Niestety, pech sprawił, że na jej drodze pojawiła się policja.

Tak kiedyś wyglądała Katarzyna Cichopek. Czy polska aktorka zmieniła się na przestrzeni lat?

Jak już wspomnieliśmy, 27-latka otrzymała mandat w wysokości 750 dolarów, czyli w przeliczeniu 3500 zł. Jej wizerunek został opublikowany w sieci, a internauci po prostu oszaleli. Lokalne media szybko podchwyciły temat i zrobiły z Koval wywiad. Okazało się, że kobieta jest kosmetyczką, a swoją pracę publikuje w mediach społecznościowych. Z pewnością teraz będzie miała więcej fanów i... klientów.

Im starsza, tym piękniejsza. Anna Mucha kiedyś i dziś
Sonda
Czy dostałaś/eś kiedykolwiek mandat za przekroczenie prędkości?