GWIAZDY

Gwiazdy. O niej śniło miliony mężczyzn! Anna Mucha czaruje do dziś, ale jak wyglądała kiedyś? Zobaczcie na te zdjęcia!

2024-06-06 8:41

Annę Muchę zna niemal każdy Polak, który choć raz włączył telewizor. To bardzo znana aktorka oraz prezenterka telewizyjna. 43-latka zadebiutowała na dużym ekranie mając dziewięć lat i już wtedy było wiadomo, że kariera stoi przed nią otworem.

Anna Mucha ukończyła liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, a później studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od dziecka była łączona z aktorstwem. Jako dziewięciolatka zadebiutowała na dużym ekranie rolą Sabinki w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy.

Później mogliśmy ją zobaczyć w dwóch filmach takich jak "Chłopaki nie płaczą", czy też "Młode wilki". Mucha jest także aktorką serialową, bo od 20 lat jest popularną "Magdą" w serialu "M jak Miłość".

QUIZ. Piękne aktorki z lat PRL - Sprawdźcie, czy pamiętacie te gwiazdy ekranu!

Pytanie 1 z 10
Jaka produkcja rozsławiła Polę Raksę?

Tak wyglądała Anna Mucha, gdy była dzieckiem. Zobaczcie galerię!

43-latka jest bardzo znana w naszym kraju. Na salonach jest od bardzo dawna. Na Instragramie ma niemal milion obserwujących. Wielu z nas może jednak nie wiedzieć jak ta przepiękna aktorka wyglądała, gdy była właśnie dzieckiem. Ciekawi? Zobaczcie poniższą galerię. Będziecie z pewnością zaskoczeni!

Anna Mucha wręczała kwiaty Michaelowi Jacksonowi, gdy była maturzystką. To się nagrało!
Sonda
Czy uważasz, że Anna Mucha jest najpiękniejszą, polską aktorką?