gorzów żywność zbiórka

i

Autor: flickr.com zdjęcie ilustracyjne

Znika głównie żywność – wsparcie gorzowian nadal potrzebne!

2022-05-05 16:09

Miejski punkt pomocy humanitarnej przy Górczyńskiej w Gorzowie ciągle wspiera uchodźców z Ukrainy. Działa już prawie miesiąc, a produkty i rzeczy rozchodzą się błyskawicznie. Cały czas można je przynosić.

Gorzowianie nadal mają otwarte serca i przynoszą dary. Choć pewnie powoli ta pomoc będzie coraz mniejsza, bo ekonomiczna sytuacja w kraju nie jest najlepsza. Na razie odzieży jest pod dostatkiem, ale jedzenie schodzi najszybciej. Co jest potrzebne?

- Przynosić można konserwy, olej, smalec, dżemy czy ser w kostkach. Wszystkie te produkty, które mają długi termin przydatności. Mamy oblężenie, bo bywało, że w ciągu godziny pojawiało się 200 osób. Teraz dziennie odwiedza nas około 500 uchodźców - mówi Beata Kulczycka, dyrektor Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie, który prowadzi punkt.

gorzów zbiórka ukraińcy

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl Odzieży jest pod dostatkiem.

W czwartki wydawana jest żywność na specjalne bony. Ukraińskie rodziny na Górczyńską mogą przychodzić w godz. od 9 do 15. Z kolei we wtorki od godz. 12 do 18,a  w soboty od godz. 10 do 14 rozdawane są rzeczy, zabawki, kosmetyki.

ZDROWY KOKTAJL KASI WĘSIERSKIEJ [ASMR] | ESKA XD - Fit vlog #48

Skróty młodzieżowe 2022 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 12
Co oznacza skrót BTW?