Kat Clarks

i

Autor: skrin @katclark/www.tiktok.com ; Canva Pro

SHOW BIZNES

Znana TikTokerka Kat Clarks wypisała córkę ze szkoły. Chce, by została influencerką

2024-02-26 10:25

W dzisiejszych czasach zarabianie przez Internet jest nie tylko bardzo modne, ale czasami również niezwykle dochodowe. To właśnie dlatego popularna influencerka Kat Clarks wypisała swoją 12-letnią córkę ze szkoły i postanowiła pomóc jej rozwijać karierę na TikTok'u. Jak przyznaje: nie chce, by dziewczynka straciła taką szansę.

Nauka domowa nie jest obecnie niczym zaskakującym, a podobne rozwiązania praktykują ludzie w wielu krajach - w tym również w Polsce, gdzie prężnie działa Szkoła w Chmurze. Jednak, powody, dla których rodzice decydują się postawić na naukę zdalną bądź domową nie zawsze są tak oczywiste.

Wypisała córkę ze szkoły, by ta mogła działać na TikToku

Popularna influencerka Kat Clarks wywołała spore oburzenie po tym jak wyznała, że wypisała swoją 12-letnią córkę ze szkoły. Powód, dla którego to zrobiła, dla części osób jest nie do zaakceptowania.

Kat Clarks to Australijka działająca na TikToku. Jej profil obserwuje aż 6 milionów osób! Kobieta zamieszcza tam przede wszystkim filmiki ze swojego codziennego życia. Prywatnie jest matką dwóch dziewczyn: 12-letniej Deji i 20-letniej Latishy - obie również aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych.

Takie działanie wymaga jednak sporego zaangażowania i... czasu. Właśnie dlatego Kat Clarks postanowiła wypisać 12-letniej Deji ze szkoły. Kobieta chce, by dziewczynka mogła w pełni skupić się na działaniach influencerskich, dzięki którym rozwinie swoją karierę.

Jak wyznała Kat Clarks: model szkoły w godzinach od 9:00 do 15:00 nie sprawdził się w przypadku jej rodziny, dlatego dziewczynka będzie się uczyć w domu.

Uważamy, że tak będzie dla niej najlepiej, tylko dlatego, że nie chcemy, aby przegapiła takiej możliwości. TikTok zajmuje dużo czasu" przyznała kobieta.

Jeśli chodzi o starszą córkę, to ta również stara się rozwijać karierę influencerki. Mimo, że ukończyła szkołę średnią i poszła na studia prawnicze to po kilku miesiącach postanowiła zmienić ścieżkę i skupiła się na kręcenie podcastów.

Tak kiedyś wyglądała Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" Co za powrót do formy!

Sonda
Uważasz, że Kat Clarks podjęła dobrą decyzję?
Ta jedna Ciotka bawi internautów i zyskuje fanów na TikToku!