Znana sieć kawiarni So! Coffee otworzy swój punkt w Gorzowie. Znamy szczegóły otwarcia

2022-11-25 9:08

Gorzowscy mieszkańcy od dawna na to czekali i się doczekali! Znana sieć kawiarni So! Coffee otworzy swój punkt w galerii NoVa Park. To nowość, bo w Gorzowie w ostatnim czasie brylowali na rynku tylko miejscowi przedsiębiorcy.

Gorzowianie od lata domagali się sieciówkowej kawiarni. Dużo mówiło się Starbucks, ale będzie za to So! Coffee. To i tak nowość. Czy tym samym krokiem podążą inne sieciówki? Mieszkańcy czekają.

Gdzie będzie znajdować się kawiarnia So! Coffee?

Punkt jest w trakcie remontu na parterze w galerii NoVa Park. Lokal będzie znajdował się między salonem Kubenz a mBankiem. Trzeba wejść głównym wejściem i od razu skierować się w lewo.

Wielkie otwarcie za niecały miesiąc

Otwarcie kawiarni zaplanowane jest na 30 listopada (środa). Dodatkowo w ostatnim czasie otworzyła się inna, lokalna kawiarnia Górka & Kulka. Wyspa znajduje się również na parterze obok Super-pharm.

Gorka & Kulka w Nova Park

i

Autor: Przemysław Ciućka

Kawiarnia będzie oferowała mnóstwo produktów

So! Coffee to idealne miejsce dla smakoszy kawy. Oprócz kawy znajdziemy tam wysokiej jakości inne napoje oraz przekąski i ciasta wykonanye według sprawdzonych receptur.

Czy w Gorzowie jest Cafe Costa? Niekoniecznie?

W Gorzowie wciąż nie ma topowej kawiarni. Ze przysłowiową świecą - na próżno w mieście szukać Starbucksa czy Cafe Costa. Co prawda popularny serwis TripAdvisor wskazuje, że w naszym mieście przy Wybickiego funkcjonuje ten drugi lokal, ale problem w tym, że to nie "Cafe Costa", ale "Cafe Coś Tam". Sprytny zabieg marketingowy, polegający na przyjęciu nazwy zbliżonej do znanej sieciówki na pewno się opłacił, bo tej drobnej, acz istotnej różnicy do tej pory nie wychwycili właściciele najbardziej popularnego na świecie serwisu o jedzeniu.

Sonda
Czy cieszysz się, że w Gorzowie pojawi się popularna kawiarnia?