Kwarantanna odbiór śmieci

i

Autor: manfredrichter/CC0/pixabay.com

Znamy oferty na wywóz odpadów w Gorzowie i okolicach

2022-01-17 12:14

Wiele wskazuje na to, że wciąż za wywóz odpadów odpowiadać będzie dotychczasowy wykonawca, czyli firma Komunalnik. W przetargu podzielono tereny podległe pod Związek Celowy Gmin MG6 na trzy strefy.

W pierwszej kategorii, czyli gminy ościenne żadna firma nie zmieściła się w budżecie 38 milionów 400 tysięcy złotych, najniższa kwota - od Komunalnika - przekroczyła ten o milion. W drugiej - Gorzów Północ zabezpieczono blisko 42 miliony 500 tysięcy.

Love Island VS Too Hot to Handle [RANKING NAJSEKSOWNIEJSZYCH] | ESKA XD - Hotplota #40

Dwie firmy złożyły oferty poniżej, z czego Komunalnik blisko 2,6 miliona mniej, a Inneko 2 miliony trzysta. Na trzecią strefę - Gorzów Południe wydzielono ponad 45 milionów 730 tysięcy złotych. Tutaj wstrzelił się tylko Komunalnik, który w ofercie zapisał 44 miliony 25 tysięcy złotych.

Teraz oferty są sprawdzane pod kątem prawidłowości. Ich otwarcie nastąpiło w ostatni piątek (14.01). Pierwotnie miało się to odbyć 3 stycznia. Przez ilość zapytań od firm termin został przedłużony.

To drugie podejście do wybrania nowych operatorów do wywozu odpadów. W pierwszym pojawił się problem z karami umownymi. Według Krajowej Izby Odwoławczej były one za wysokie i nieadekwatne. Zostały one zmienione.

QUIZ. Gorszy smak gdy sosu brak

Pytanie 1 z 23
Tzatziki to: