Gorzów: kartka urodzinowa

i

Autor: SG

imprezy

Złóż życzenia urodzinowe… Gorzowowi. Okolicznościowe kartki już są

2023-06-02 13:54

Na początku lipca świętować będziemy urodziny miasta. Impreza odbędzie się nad Wartą przy Admirze. Urodziny nie mogą się obyć bez życzeń. Te można spisywać na okolicznościowych kartach, które można już dostać w urzędzie miasta.

Napisz coś miłego dla Gorzowa. ​Specjalne kartki urodzinowe czekają. Nagrody też. Akcja związana jest z urodzinami miasta, które obchodzone będą 1 i 2 lipca. Okolicznościowe kartki są już wydrukowane i czekają na chętnych m.in. w urzędzie miasta. Jako że to karty urodzinowe, warto napisać kilka miłych słów dla solenizanta, czyli dla Gorzowa. Przy okazji można załapać się na prezent.

Prosimy o przyniesienie tych kart w sobotę, 1 lipca, na plac przy Admirze i wrzucenie ich do specjalnej skrzynki. Później te katy będziemy losować, rozdając przy tym fantastyczne upominki i nagrody - mówi Sylwia Dera, z urzędu miasta.

Wszystko odbędzie się nad Wartą, na placu przy klubie Admira, przy ul. Wał Okrężny. W sobotę impreza urodzinowa zaczyna się o godzinie 19. Czekać będą stoły biesiadne. A na scenie wystąpią m.in. Kuba Badach, Liroy, czy Maria Sadowska. W tym roku Gorzów obchodzi niemal okrągłe 766-lecie.

QUIZ. Przysłowia ze zwierzętami. Orły zdobędą minimum 12/15

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy! Kto harcuje, gdy nie ma kota?