Gorzów: Dobry wieczór Gorzów

i

Autor: SG

Imprezy Gorzów

Latem w mieście nudy nie będzie

2023-06-01 16:25

Poznaliśmy program tegorocznej edycji Dobry Wieczór Gorzów. Nie zabraknie koncertów, spektakli i innych imprez. Odbywać się one będą na Starym Rynku, na nadwarciańskich błoniach, w teatrze letnim, przy filharmonii i amfiteatrze.

Koncerty, festiwale, spektakle i nocne imprezowanie. Tego lata w Gorzowie będzie się sporo działo. Wszystko pod szyldem Dobry Wieczór Gorzów. To koncerty na Starym Rynku, Wartowania, scena letnia w teatrze czy Pikniki Chopinowskie przy filharmonii. Do tego festiwale Folk Harbor czy Romane Dyvesa. Całość rozpocznie Nocny Szlak Kulinarny. Gorzowianie będą mogli najeść się szparagów przyrządzonych na różne sposoby. Muzycznie też będzie interesująco: 16 czerwca Ania Rusowicz, 17. Natalia Przybysz, a 18. Mrozu. Nie zabraknie gorzowskich akcentów.

Koncerty na Starym Rynku to nie tylko artyści znani z scen ogólnopolskich, ale także lokalne projekty muzyczne, w które zaangażowani są gorzowscy filharmonicy, aktorzy teatru im. Juliusza Osterwy oraz artyści związani z naszą sceną muzyczną, m.in. Niedźwiedź i Koty z Księżyca - mówi Hanna Dębska, dyrektor MCK Gorzów.

Tegoroczną nowością będą dwudniowe urodziny Gorzowa (1-2.07). O szczegółach będziemy informować was na bieżąco.

Pamiętasz bajki z Polonii 1? Sprawdź, czy rozpoznasz wszystkie tylko po opisie QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jego największym zboczeniem były białe majteczki Anny.