Gorzów Zenek

i

Autor: Piotr Morawski/wikipedia.org Zenon Martyniuk

Zenek Martyniuk wraz z Marylą Rodowicz! Szykuje się muzyczne SHOW w Gorzowie

2020-07-31 19:13

Wakacje zostaną zakończone z przytupem w gorzowskim amfiteatrze. Na scenie jedyna w swoim rodzaju estradowa para. Miłośnicy muzyki rozrywkowej i disco polo będą się bawić we wrześniu. Wcześniej bo już w niedzielę (2.08) Wakacyjna Trasa Dwójki.

Bilety na wrześniową imprezę już są do nabycia przez internet. To będzie widowisko z królową polskiej muzyki popularnej i królem disco polo. Zamiast tradycyjnej imprezy Koniec Lata Party odbędzie się Muzyczne Zakończenie Lata. Szyki w organizacji wydarzeń kulturalnych, przypomnijmy, popsuł koronawirus.

Zenek i Maryla rozgrzeją publiczność do czerwoności. Na pewno nie zabraknie największych przebojów obojga artystów. Impreza 13 września o godz. 19, bilety do nabycia na www.eventim.pl

Gorzów Marylka

i

Autor: Serecki.wikipedia.org Maryla Rodowicz

Z kolei już w niedzielny wieczór (2.08) disco i pop w gorzowskim amfiteatrze. Wystąpią muzyczne gwiazdy, bo do Gorzowa zawita Wakacyjna Trasa Dwójki. Koncert transmitowany będzie w telewizji. Widzowie usłyszą przeboje znanych i lubianych: Cleo, Gromee, Łzy, Blue Cafe i Golec uOrkiestra. Publiczność rozgrzeją także m.in Piękni i Młodzi czy Andre.

Udział w zabawie jest bezpłatny, ale by wejść na imprezę trzeba zarezerwować zaproszenie na stronie worldmedia.pl Granie ruszy w niedzielę o godz. 20 w amfiteatrze przy ul. Drzymały. W planach są jeszcze trzy koncerty we Włocławku, Szczecinie i Gdyni.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?