Gorzów centrum

i

Autor: TogaH Cykl "Dobry Wieczór Gorzów" ma ruszyć w maju.

Gorzów: Dobry wieczór ze Sceną Letnią i orkiestrą

2020-07-31 15:37

Jak wygląda muzyczna twarz Jacka Kawalca? Dowiemy się w sobotę na Starym Rynku. W niedzielę wystąpi tam Gorzowska Orkiestra Dęta. Wszystko w ramach cyklu „Dobry wieczór Gorzów”.

Jacek Kawalec muzycznie i Gorzowska Orkiestra Dęta. To atrakcje kolejnego weekendu na Starym Rynku. Cykl Dobry Wieczór Gorzów rozpoczyna drugi miesiąc. Na początek, w sobotę 1 sierpnia na scenie pod katedrą wystąpi Jacek Kawalec, który przedstawi gorzowskiej publiczności swoje muzyczne twarze. Aktor związany jest z warszawskimi teatrami. Prowadził popularny program telewizyjny "Randka w ciemno", był uczestnikiem programów rozrywkowych: "Taniec z gwiazdami", "Jak oni śpiewają" i "Twoja twarz brzmi znajomo". W 1995 roku wydał płytę z sonetami Szekspira.

Dzień później w tym miejscu koncert da Gorzowska Orkiestra Dęta.

2 sierpnia zapraszamy na koncert Gorzowskiej Orkiestry Dętej, która wystąpi w nowych mundurach niezwykle barwnych i kolorowych. - mówi Hanna Błauciak, dyrektor MCK.

Gorzów: Dobry Wieczór Gorzów

i

Autor: SG Scena ponownie stanie na Sarym Rynku (fot. archiwum).

Przypomnijmy koncerty sobotnie zaczynają się o godzinie 19.00. Natomiast w niedzielę warto się wybrać na Stary Rynek o 17.00.

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?