Potrącenie rowerzystki na pasach w Gorzowie

i

Autor: czytelnik

POTRĄCENIE

Zdarzenie drogowe w Gorzowie. Kierowca staranował rowerzystę na pasach.

2023-05-18 10:02

Do nieprzyjemnego zdarzenie doszło w czwartkowy poranek w Gorzowie na Rondzie Górczyńskim przy dawnym Tesco. Osobowy volkswagen golf potrącił tam rowerzystę. Służby są na miejscu.

Potrącenie na pasach w Gorzowie. Służby są na miejscu

Do zdarzenia doszło po godzinie 9. Potrącenie miało miejsce na Rondzie Górczyńskim w kierunku ulicy Walczaka. Na miejscu znajduje się jeden patrol policji. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego zdarzenia.

- Do potrącenia kobiety jadącej rowerem doszło na przejeździe rowerowym, w tej chwili na miejscu są policjanci, którzy badają dokładne okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że zarówno kobieta jadąca jednośladem, jak i kierowca osobówki byli trzeźwi. Z pierwszych informacji wynika, że kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń, jest przytomna i kontaktowa. Skarżyła się jednak na ból, dlatego została przewieziona do szpitala w celu dalszej diagnostyki - powiedział nam Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

- Od informacji, które przekaże szpital zależy dalszy los sprawy. Jeśli nie stało się nic poważnego, to zdarzenie będzie mogło zostać uznane za kolizję i być może zakończy się jedynie mandatem - dodał.

Potrącenie rowerzystki uchwycił miejski monitoring
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?