Wypadek

i

Autor: policja

WYPADEK

Potrącenie dwóch kobiet w Kostrzynie nad Odrą. Mamy nowe informacje!

2023-04-26 12:08

Wracamy do potrącenia, które miało miejsce 23. kwietnia w Kostrzynie nad Odrą. Wówczas kompletnie pijany kierowca potrącił dwie kobiety, które z obrażeniami trafiły do szpitala. Tym kierującym była... Ukrainka. Są nowe fakty w tej sprawie.

Potrącenie dwóch kobiet w Kostrzynie nad Odrą. Mamy nowe informacje!

Do wypadku doszło w sobotę, 22 kwietnia o 23:30 na osiedlu Marii Konopnickiej w Kostrzynie nad Odrą. Dwie kobiety zostały potrącone przez 38-letniego kierowcę BMW, obywatela Ukrainy. W związku z poniesionymi obrażeniami trafiły one do szpitala.

Po zbadaniu stanu trzeźwości kierowcy, u 38-letniego Ukraińca stwierdzono dwa promile alkoholu. Jadąca z nim, jako pasażerka żona także była nietrzeźwa.

Po chwili okazało się, że to właśnie pierwotna pasażerka była sprawcą tego wypadku ,bo to ona siedziała za kółkiem w czasie potrącenia. Miała w organizmie 1.5 promila alkoholu. Postępowanie jest prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Słubicach. Prokurator zdecydował o zastosowaniu środków zapobiegawczych wobec zatrzymanej kobiety. Kobieta może zostać skazana na maksymalnie 4,5 roku pozbawienia wolności.

Spójrzcie na zdjęcia i film z akcji ratunkowej autorstwa "Służby w akcji Kostrzyn nad Odrą"

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?