Lubuska policja

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji

Wypadek

Dwie kobiety ranne po potrąceniu na osiedlu w Kostrzynie nad Odrą. Kierowca był pijany

2023-04-23 11:10

Do wypadku doszło pół godziny przed północą w nocy z soboty na niedzielę (22 na 23 kwietnia) na jednym z osiedli w Kostrzynie nad Odrą. Kompletnie pijany kierowca potrącił dwie kobiety. Z obrażeniami trafiły do szpitala. 38-letni kierowca, obywatel Ukrainy trafił na policyjną izbę wytrzeźwień.

Wypadek na osiedlu w Kostrzynie nad Odrą

Do wypadku doszło w sobotę, 22 kwietnia o 23:30 na osiedlu Marii Konopnickiej w Kostrzynie nad Odrą. Dwie kobiety zostały potrącone przez 38-letniego kierowcę BMW, obywatela Ukrainy. W związku z poniesionymi obrażeniami trafiły one do szpitala.

Kierowca z Ukrainy był pijany

Po zbadaniu stanu trzeźwości kierowcy, u 38-letniego Ukraińca stwierdzono dwa promile alkoholu. Jadąca z nim, jako pasażerka żona także była nietrzeźwa, jak przekazała Polskiej Agencji Prasowej st. asp. Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. 

38-letni kierowca trafił na izbę wytrzeźwień

- Policjanci zatrzymali mężczyznę w celu wyjaśnienia okoliczności wypadku. Po wytrzeźwieniu zostaną przeprowadzone z nim dalsze czynności - przekazała Polskiej Agencji Prasowej funkcjonariuszka Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Pijany kierowca na zielonogórskim skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia pojazdów