Zakochaj się w Gorzowie

i

Autor: UM Gorzowa

Zakochaj się w Gorzowie po raz piąty

2023-01-31 9:34

Razem poszukamy najbardziej romantycznego miejsca w Gorzowie. Urząd Miasta razem z Teatrem imienia Ostterwy zaprasza do walentynkowej zabawy. Chodzi o to, aby znaleźć najlepsze miejsce do walentynkowych sesji fotograficznych.

Wystarczy napisać krótko, gdzie w Gorzowie najłatwiej się zakochać, słowem które miejsce sprzyja miłości. Swój wybór należy uzasadnić. Czekamy na najciekawszą historię związaną z wybranym miejscem. Liczy się kreatywność. Najciekawsze uzasadnienie i historia zostaną ocenione i nagrodzone.

Gorzowianie wybiorą najbardziej "walentynkowe" miejsce

Zabawa odbywać się będzie za pośrednictwem miejskiego profilu na Facebooku. Wybór miejsca i uzasadnienie wysyłamy w wiadomości prywatnej. Jury spośród przesłanych historii wybierze jedną najlepszą. Zwycięzca otrzyma voucher na wybrany spektakl, do zrealizowania w lutym lub marcu w Teatrze im. Juliusza Osterwy.

- Spośród nadesłanych propozycji najbardziej romantycznych miejsc w mieście, wybierzemy to wskazywane przez Was najczęściej i to tam 14 lutego zaaranżujemy foto miejsce do walentynkowych sesji zdjęciowych. Na pewno wykorzystamy do tego celu napis Gorzów, który towarzyszył nam przy walentynkowej akcji w 2021 roku na Starym Rynku - mówi Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji i Informacji UM Gorzowa

Zdjęcia w Walentynki będzie można robić w godzinach od 14.00 do 17.00, bo później robi się ciemno. Dla zakochanych w Gorzowie, którzy skorzystają z okazji do zdjęcia, na miejscu będę również czekać drobne niespodzianki. Akcja rusza 31 stycznia, a swoje propozycje najbardziej romantycznego miejsca w Gorzowie wraz z uzasadnieniem można wysyłać do piątku 10 lutego.

Piąta akcja UM Gorzowa

To kolejna, piąta już edycja walentynkowej zabawy przygotowana z okazji Walentynek. Od 2018 roku, każdego roku 14 lutego angażujemy mieszkańców do udziału w happeningach, koncertach i foto zabawach. Wśród propozycji było już wspólne bicie rekordu Polski, koncert arii operowych i operetkowych na mrozie, gra miejska śladem wierszy miłosnych gorzowskich poetów i inne.

QUIZ. Lapsusy językowe gorsze niż grzechy główne! Polegną nawet puryści

Pytanie 1 z 12
Na początek powitanie w mejlu: Dzień dobry, panie Leszczu! Że jak?!