Katarzyna Łaszcz

i

Autor: Policja Gorzów Wlkp./www.facebook.com

POLICJA

Zaginęła 42-letnia Katarzyna Łaszcz z Gorzowa. Trwają poszukiwania

2024-06-06 9:24

Gorzowscy policjanci poszukują 42-latki, z którą od środy (05.06) bliscy nie mogą nawiązać żadnego kontaktu. Jeśli ktokolwiek w ostatnim czasie widział kobietę lub też posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsc jej pobuty, proszony jest o kontakt z policjantami.

Rysopis zaginionej Katarzyny Łaszcz

Katarzyna Łaszcz ma 42 lata i jest szczupłej budowy ciała. Wzrost około 159 cm, włosy czarne, ścięte na krótko. Jak informują policjanci: w chwili zaginięcia ubrana była w seledynową bluzę, ciemnoniebieskie jeansowe spodnie oraz czarne tenisówki.

Ostatni kontakt z kobietą miał miejsce w środę, 05.06.2024 roku. Od tamtej pory bliscy nie wiedzą, gdzie może przebywać Katarzyna, dlatego o sprawie powiadomienia zostali gorzowscy policjanci, którzy już rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Włączyli się do niej również strażacy.

Jeśli ktoś ma informacje na temat tego, gdzie może się znajdować Katarzyną Łaszcz, powinien się możliwie szybko skontaktować z gorzowskimi funkcjonariuszami. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 47 79 125 11 lub numer alarmowy 112.

Zobacz też: Budka z rzemieślniczymi lodami otworzyła się w Gorzowie. Wiemy, gdzie się znajduje

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Łowcy głów wytropili groźnego gangstera. Był poszukiwany trzema listami gończymi