gorzów teatr mikołajki 2

i

Autor: materiały teatr Gorzów Tajemniczy turban

Zabawa w teatr w teatrze. Co gorzowski teatr przygotował na ferie?

2023-01-20 16:23

Najmłodsi gorzowianie będą mogli zobaczyć dwa spektakle: „Tajemniczy turban” oraz „Piękną i bestię”. Na tym nie koniec. Na specjalnych warsztatach dzieci zobaczą jak wygląda teatr od kulis.

Spektakle i warsztaty teatralne dla dzieci. To oferta gorzowskiego teatru na zbliżające się ferie. W pierwszym tygodniu na scenie kameralnej grany będzie "Tajemniczy turban" od środy (1.02) do soboty (4.02). Natomiast w niedzielę (5.02) na dużej scenie pojawią się "Piękna i bestia". Spektakl grany będzie do 9 lutego. Oprócz tego teatr zaprasza na specjalne warsztaty. Skierowane są one do maluchów od 5 do 9 roku życia.

Gorzów: teatr

i

Autor: teatr-gorzow.pl Piękna i bestia.

Uruchamiamy „Teatralne ABC”. Będziemy bawili się w teatr. Zajęcia są z aktorami. Pokazujemy kulisy teatru. Pokazujemy jak się charakteryzuje, można zobaczyć kostiumy. Te zajęcia będą se odbywały przez całe ferie - mówi Jan Tomaszewicz, dyrektor teatru w Gorzowie.

Żeby uczestniczyć w warsztatach należy skontaktować się pod nr telefonu 95 728 99 49. Udział w zajęciach jest darmowy. Natomiast, żeby obejrzeć spektakle, trzeba kupić bilety. Szczegóły na stronie teatru.

QUIZ. Kto napisał te lektury? Nie zawiedź swojej polonistki!

Pytanie 1 z 25
Kto napisał "Krzyżaków"i "Potop"?