gorzów woda na działkach 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Do akcji ruszyli gorzowscy strażacy.

Pogotowie przecwipowodziowe

Woda pojawiła się na działkach przy Warszawskiej w Gorzowie. Służby w akcji

2024-02-22 14:31

Wjazd w tamtym miejscu została zamknięty przez miejskie służby i strażaków. Warta nadal utrzymuje się na wysokim poziomie - 4,5 metra [22.02]. Niestety prognozy są deszczowe, więc może jeszcze przybrać. Jest się czego obawiać?

Poziom rzeki w Gorzowie niepokoi mieszkańców i nie ma czemu się dziwić. Woda pojawia się w kolejnych miejscach. Uniemożliwia wjazd na działki przy rzece od strony Warszawskiej. Przy wiadukcie położono worki z piaskiem.

- Pracują przedstawiciele Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta oraz strażacy PSP. Zabezpieczają te miejsca przed dalszym wdarciem się Warty. Jedyna droga dotarcia dla działkowiczów jest aktualnie od strony Ośrodka Transportu Leśnego -  mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza.

gorzow woda na działkach 2

i

Autor: materiały UM Gorzów Worki z piaskiem uszczelnią wjazd przy Warszawskiej.

Do stanu alarmowego w Gorzowie brakuje jeszcze 20 centymetrów. W mieście zalane są- dolne  nadwarciańskie bulwary i błonia. Woda stoi na okolicznych łąkach i podchodzi pod tory kolejowe oraz domy. Nad bezpieczeństwem czuwa sztab pogotowia przeciwpowodziowego.

14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo!

Czy rozpoznasz, jakich produktów nie wolno łączyć? To może wywołać rewolucje żołądkowe

Pytanie 1 z 10
Jaki produkt w połączeniu z MIĘSEM utworzy ciężkostrawne i niezdrowe dla naszego organizmu danie?