Samolot

i

Autor: Canva Pro

PODRÓŻE

Włochy: Awantura na pokładzie! Wrzeszczące dzieci i agresywna matka. Samolot musiał zawrócić na lotnisko

2023-08-25 10:15

Do niecodziennej sytuacji doszło we Włoszech na pokładzie samolotu lecącego z Olbii do Rzymu. Maszyna, zaledwie po 20 minutach od startu musiała zawrócić na płytę lotniska. Wszystko przez awanturę jaką wszczęła matka podróżująca z dwójką wyjątkowo niegrzecznych dzieci. Kobieta zamiast uspokoić swoje maluchy... rzuciła w stewardessę telefonem!

Krzyki na pokładzie. Samolot musiał zawracać

Wszystko działo się w poniedziałek (21.08) w trakcie popołudniowego lotu z Olbii (region Sardynii) do Rzymu. Na pokładzie samolotu znalazła się matka z dwójką dzieci w wieku 2 i 4 lat. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że dzieci zachowywały się wyjątkowo niegrzecznie.

Maluchy nie chciały usiąść na swoich miejscach, krzyczały i rozrabiały utrudniając podróż innym pasażerom. Wtedy też interweniować postanowiła stewardessa, która poprosiła matkę dzieci, by ta zwróciła im uwagę i odpowiednio się nimi zajęła. Nikt nie spodziewał się tego co nastąpi później...

Oburzona matka na pokładzie. Rzuciła w stewardessę telefonem

Niestety, wbrew oczekiwaniom personelu samolotu oraz wszystkich podróżujących, matka nie zamierzała zastosować się do poleceń stewardessy. Zamiast tego zaczęła się z nią kłócić i awanturować.

Jak relacjonują świadkowie: w pewnym momencie rzuciła telefonem w stewardessę. To sprawiło, że kobieta natychmiast postanowiła opowiedzieć o zaistniałej sytuacji pilotowi, który z kolei podjął decyzję o zawróceniu na lotnisko. W ten sposób, zaledwie po 20 minutach lotu, maszyna z powrotem wylądowała w Olbii, gdzie na awanturującą się turystkę czekali już funkcjonariusze straży granicznej.

Pasażerowie ponad dwie godziny czekali na kolejny lot

Po zatrzymaniu przez straż graniczną matka, która rozpętała kłótnię na pokładzie, stanowczo zaprzeczyła, że opisywane przez stewardessę zdarzenie miało miejsce. Mimo tego, kobiecie grozi teraz potężna kara grzywny za wywołanie awantury i konieczność zmiany trasy lotu.

Z kolei pasażerowie odlecieli z Sardynii z dwugodzinnym opóźnienieniem - relacjonuje lokalny dziennik "La Nuova Sardegna".

Podróż samolotem to nie jedyna opcja! Sprawdź, do których miejsc w Europie taniej dotrzesz koleją 

Sonda
Boisz się latać samolotem?
Niebiańskim samolotem lecą w poślubną podróż