Wartownia w ubiegłym roku

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski / Gorzów Facebook.com

IMPREZY

Westbam, Kaliber 44 i OSTR wystąpią w Gorzowie! Znamy szczegóły koncertów na Wartowni! Kto się pojawi?

2023-05-09 11:08

Wiemy już jakie gwiazdy wystąpią w tym roku podczas cyklu koncertów organizowanych na Wartowni w Gorzowie. Szykuje się naprawdę mocna ekipa reprezentująca scenę hip-hopową. Oprócz tego gwiazdy muzyki klubowej, house, a także stand up-y i spotkania z ciekawymi osobami.

Wartownia 2023 w Gorzowie. Jacy artyści pojawią się na scenie?

Znamy już szczegóły występów, które od czerwca do końca sierpnia będą się obywać na gorzowskiej Wartowni. Organizatorzy przedstawili gwiazdy, które w tym roku pojawią się na scenie. Trzeba przyznać, że szykują się naprawdę świetne imprezy!

Bardzo zadowoleni powinni być wszyscy fani rapu, ponieważ ze swoimi koncertami przyjadą legendy sceny hip hopowej. Wśród nich: Donguralesko, Dwa Sławy, Kaliber 44, OSTR, Paluch, Peja i Słoń. Tych artystów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać!

Ale hip hop to tylko jeden z wielu gatunków muzycznych, na który mogą liczyć mieszkańcy. Będą też przedstawiciele muzyki klubowej, elektronicznej i house. Na scenie wystąpią m.in. Westbam, Asster, Bartosz Zalewski, DJ Soina, DJ Twister, Jaykosy, Milkwish, Pesos, Alberto, Wally Lopez i wiele, wiele innych. Szczegółową rozpiskę wszystkich artystów znajdziecie na Facebookowym profilu: Wartownia.

Koncerty rapowe będą grane w piątki i soboty, tak samo jak koncerty gwiazd muzyki klubowej i house.

Z kolei niedziele przeznaczone będą na różnego rodzaju stand up-y i spotkania z zaproszonymi gośćmi. Zarówno w niedzielne jak i w czwartkowe przedpołudnia organizowane będą warsztaty jogi oraz zajęcia artystyczne dla najmłodszych i opiekunów.

W tym roku Wartownia w nowym miejscu

Wartownia wystartuje 26. czerwca i potrwa do 27. sierpnia. Imprezy organizowane będą w każdy piątek, sobotę i w niedzielę (oraz w czwartki w przypadku wspomnianych wyżej zajęć dla najmłodszych).

To będzie już trzecia edycja Wartowni. Wcześniejsze dwie organizowane były na wale Okrężnym, ale z uwagi na protesty części mieszkańców, którym przeszkadzał nadmierny hałas, tym razem lokalizacja została zmieniona. Wartownia stanie więc na drugim brzegu Warty, na polu niedaleko Akademii im. Jakuba z Paradyża. Czy to miejsce spodoba się mieszkańcom? Zobaczymy już wkrótce!

Sonda
Byłeś/aś na Wartowni?
Björk zagra w Polsce w 2023 roku! Koncerty rock i alternatywa