Rejestracja w szpitalu Gorzów

i

Autor: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie / Facebook.com

SZPITAL

Ważne zmiany w rejestracji szpitalnej w Gorzowie. Nowy adres i godziny przyjęć pacjentów

2023-09-20 10:30

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie informuje o kolejnych, istotnych dla pacjentów zmianach. Tym razem chodzi o szpitalną rejestrację główną, która została już przeniesiona i w tej chwili obsługuje pacjentów w nowym miejscu. Działa też w innych godzinach niż dotychczas.

We wtorek (19.09) rejestracja szpitalna po raz ostatni obsługiwała pacjentów w starym, parterowym pawilonie na przeciwko szpitala. Od teraz działa w zupełnie nowym miejscu co ma związek z prowadzonym sukcesywnie przenosinami poszczególnych punktów przyjęć pacjentów. Przypomnijmy: na przeciwko szpitala przy ulicy Dekerta stanął nowy budynek, do którego przeniosła się już większość szpitalnych poradni. A co z rejestracją?

Nowy adres rejestracji głównej szpitala. Gdzie się rejestrować?

W tej chwili rejestracja główna działa w nowych pomieszczeniach zlokalizowanych pod wjazdem dla karetek, przy izbie przyjęć, gabinetach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej i obok wejścia na SOR.

To tam muszą się udać pacjenci, którzy chcą się zarejestrować do poradni działających przy szpitalu.

Przypomnijmy: istnieje również możliwość rejestracji internetowej. W tym celu wystarczy wejść na stronę www.szpital.gorzow.pl, a następnie kliknąć ikonkę asystenta, który poprowadzi dalej przez proces rejestracji.

Rejestracja główna szpitala - godziny obsługi pacjentów

Wraz ze zmianą lokalizacji zmieniają się także godziny, w których obsługiwani są pacjenci chcący zapisać się do przyszpitalnych poradni.

Obecnie, osobistej rejestracji można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Dłużej działać będzie natomiast call center. Każdy kto chce się zarejestrować telefonicznie może to zrobić pod numerem 95 782 77 77 w poniedziałki i środy w godzinach od 7.00 do 18.00, a w pozostałe dni od 7.00 do 14.30.

Wiesz kto Cię wyleczy? Przypasuj chorobę do lekarza i sprawdź jak dobrze się na tym znasz! QUIZ

Pytanie 1 z 10
Który lekarz zajmuje się problemami z tarczycą?
Endokrynolog
Ministerstwo zdrowia zablokowało rozbudowę szpitala w Międzylesiu. Padły mocne słowa. „Zlekceważono pacjentów”