Żniwna w Gorzowie

i

Autor: Gorzowskie Inwestycje Miejskie

INWESTYCJE

Ważne zmiany na Żniwnej w Gorzowie. Wreszcie będzie bezpieczniej

2024-04-04 10:45

Odpowiadając na głosy mieszkanców urzędnicy przygotowują się do budowy chodnika, który ma powstać po prawej strony ulicy Żniwnej. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i poprawę komfortu życia. Kiedy ruszą prace?

Małe inwestycje też są ważne!

Żniwna to ulica odchodząca od Warszawskiej i prowadząca w kierunku Podmiejskiej. Nie jest może najbardziej uczęszczaną drogą, ale zdecydowanie wymagała poprawy bezpieczeństwa.

Jak zaznaczają urzędnicy: dla mieszkańców duże znaczenie mają mniejsze również te mniejsze inwestycje, które poprawiają komfort życia i, co najważniejsze, zwiększają bezpieczeństwo.

Co się zmieni na Żniwnej w Gorzowie?

W odpowiedzi na głosy mieszkańców, po prawej stronie ul. Żniwnej, powstanie nowy chodnik. A to nie wszystko! W ramach inwestycji planowana jest regulacja studzienek teletechnicznych i krawężników oraz montaż nowych znaków drogowych. Dodatkowo w rejonie skrzyżowania, przed ul. Krańcową, istniejący chodnik ma zostać obniżony.

Zanim jednak rozpoczną się realne prace, konieczne jest opracowanie dokumentacji projektowej. Od terminu wyboru wykonawcy zależy dalszy postęp prac.

Remont Hawelańskiej i Wełniany Rynek na finiszu

Sonda
Czy prowadzone w Gorzowie inwestycje drogowe mocno utrudniają ci poruszanie się po mieście?
"Chcemy chodnika i autobusu". Mieszkańcy ul. Szamocin na Białołęce apelują do urzędników