Wartownia

i

Autor: Wartownia / www.facebook.com

IMPREZY

Wartownia Gorzów 2024 startuje! Na początek 52 Dębiec i 4 Strings

2024-06-20 11:45

Już w ten weekend startuje Wartownia — jedno z najpopularniejszych imprezowych miejsc w mieście. Przez całe wakacje będą się tam odbywać liczne koncerty, warsztaty i zajęcia zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych. Na początek koncert 52 Dębiec!

Rozpoczynają się imprezy na Wartowni

Już w piątek, dokładnie 21 czerwca, Wartownia oficjalnie otworzy swoje bramy. To właśnie tam przez dwa miesiące wakacji odbywać się będą liczne imprezy, w których może wziąć udział każdy chętny, i to całkowicie za darmo.

Wartownia zlokalizowana jest na nadwarciańskich błoniach po stronie Zawarcia (praktycznie naprzeciwko Wildomu). To specjalnie utworzone miejsce ze sceną, imprezowym namiotem, strefą gastronomiczną i przestrzenią do relaksu. Wartownia co roku przyciąga tłumy i wszystko wskazuje na to, że tak będzie również tym razem. Zwłaszcza że lista artystów, którzy wystąpią tam w tym roku, jest imponująca.

52 Dębiec i 4 Strings w Gorzowie. pierwszy weekend na Wartowni

Wartownia zaczyna od mocnego uderzenia! Już w najbliższy piątek, na rozpoczęcie, odbędzie się koncert zespołu 52 Dębiec, który obchodzić będzie swoje 20-lecie. Tego wieczoru usłyszycie na żywo prawdziwy klasyk — album 52 Dębiec PŃ VI, a także najbardziej znane utwory z innych solowych projektów Hansa.

Koncert 52 Dębiec to nie tylko muzyka, ale także spektakularne show.To będzie wieczór, który na długo pozostanie w pamięci każdego fana 52 Dębiec oraz miłośników dobrego klasycznego rapu. Nie przegap okazji, dołącz do nas i bądź częścią tego wyjątkowego jubileuszu!" - informują organizatorzy.

Będzie też DJ Twister i DJ Milzz. Bramy Wartowni zostaną otworzone o godzinie 19:00.

To oczywiście nie koniec weekendowych atrakcji. W sobotę, 22 czerwca, na Wartowni wystąpią Michał Pałubski, 4 String oraz DJ W, natomiast w imprezowym namiocie zagra Tomek "Tomix" Jocz. Z kolei w niedzielę do południa joga nad Wartą i warsztaty minecraft. Więcej szczegółów dotyczących imprez znajdziecie na facebookowym profilu Wartowni.

Tak bawiliście się na Wartowni w 2023 roku

Sonda
Chodzisz na gorzowską Wartownię?
Tyle za koncert bierze T.LOVE. Lepiej usiądźcie! Muniek Staszczyk nieźle zarabia