Paczkomat grafika

i

Autor: Kamila Zygmunt / Solidna Porcja Aktywności Miejskiej / www.facebook.com

MIASTO

Kosmiczny paczkomat w Gorzowie? Sztuka może być wszędzie. Ruszyło głosowanie

2024-06-19 13:49

Chcielibyście, żeby w Gorzowie pojawił się wyjątkowy i niepowtarzalny paczkomat? Jest na to szansa, bo projekt artystycznej grafiki autorstwa jeden z gorzowianek trafił właśnie do konkursu. Każdy może oddać swój głos i przyczynić się do tego, by odbieranie paczek było jeszcze przyjemniejsze.

ArtInPost, czyli konkurs na paczkomat

InPost, zajmujący się dowozem paczek, po raz kolejny zorganizował specjalny konkurs, skierowany do wszystkich miast, w których znajdują się paczkomaty. ArtInPost to inicjatywa, w ramach której na wybranym paczkomacie może się pojawić niezwykła grafika. Prace nadsyłają sami mieszkańcy, a o tym, które z nich zostaną wykorzystane zdecydują internauci w głosowaniu online.

W tegorocznej edycji ArtInPost chcemy, by Twój najbliższy Paczkomat stał się jeszcze bardziej lokalny. I żebyś to właśnie Ty był jego artystą. Pokaż, czym jest Twoja okolica. To Ty znasz ją najlepiej. Miejskie legendy, ważne wydarzenia, ciekawe postacie? Wszystko to może być świetnym tematem Twojej pracy — informują organizatorzy.

Tym razem do konkursu zgłoszony został również Gorzów, a to oznacza, że mieszkańcy mają szansę na zyskanie jedynego w swoim rodzaju paczkomatu.

Wyjątkowa grafika z motywem Gorzowa na paczkomacie

Niezwykłą, kosmiczną grafikę z paczkomatem w roli głównej stworzyła Kamila Zygmunt. Widzimy na niej zielonego kosmitę z koszulką "I Love Gorzów", a także odfruwającą niczym statek kosmiczny dominantę. Całość utrzymana w ciemnogranatowych barwach.

Jeśli grafika otrzyma największą ilość głosów od użytkowników, wówczas umieszczona zostanie na wybranym paczkomacie. W ten sposób nagrodzonych zostanie 10 projektów z całej Polski. Walka jest zawzięta i liczy się każde kliknięcie! Głosować można do 30 czerwca klikając w TEN LINK.

Zobacz też: Najlepsze osiedla do życia w Gorzowie

QUIZ: Najsłynniejsze budowle świata. Wiesz, gdzie się znajdują?

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się Wieża Eiffla?
Wieża Eiffla
Uszkodził paczkomat, bo nie mógł wysłać paczki